Preskočiť na obsah
SLOVAKIA CARGO CONNECTION

Doprava a logistika

SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o.

Nákladná cestná doprava

Sídlo
Levice
Od roku
2008
IČO
44 504 829

SLOVAKIA CARGO CONNECTION

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Júliusa Černáka 2, 934 01 Levice
Na trhu od
2. decembra 2008
IČO
44 504 829
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Firma v číslach

17
rokov na trhu
2008
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte SLOVAKIA CARGO CONNECTION

SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o. sídli na adrese Júliusa Černáka 2, 934 01 Levice. Zapísaná je od 2. decembra 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti tvorí 6 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 504 829
DIČ
2022728840
Dátum vzniku
2. decembra 2008
Sídlo
Júliusa Černáka 2, 934 01 Levice
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 23571/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa SLOVAKIA CARGO CONNECTION zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Vnútroštátna nákladná cestná doprava

  • Medzinárodná nákladná cestná doprava

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o.?

Sídlo je na adrese Júliusa Černáka 2, 934 01 Levice.

Čím sa SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t….

Aké je IČO – SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o.?

IČO je 44 504 829, DIČ 2022728840.

Kedy vznikla SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o.?

Vznik: 2. decembra 2008. Na trhu pôsobí 17 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Júliusa Černáka 2 934 01 Levice

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre SLOVAKIA CARGO CONNECTION s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese slovakia-cargo-connection.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.